AK Partili belediye encümeni Yıldıztaş'ın kaçırıldığı iddiası

AK Partili belediye encümeni Yıldıztaş'ın kaçırıldığı iddiası
AK Partili belediye encümeni Yıldıztaş'ın kaçırıldığı iddiası
- Çat ilçesi belediye encümeni İsmail Yıldıztaş'tan, 19 Temmuz Pazar gününden bu yana haber alınamıyor - AK Parti Erzurum İl Başkanı Yeşilyurt: - "Arkadaşımız kendi aracıyla Çat ilçesi, Mardo grup köy yolunda seyir halindeyken, önü siyah bir ciple kesilip, götürülüyor. Olayla ilgili net bir bilgi alamadık. Emniyet güçleri takibini sürdürüyor"

ERZURUM (AA) - Çat ilçesi belediye  encümeni İsmail Yıldıztaş'tan, 19 Temmuz Pazar gününden bu yana haber alınamadığı bildirildi.

AK Parti Erzurum İl Başkanı Fatih Yeşilyurt, AA muhabirine yaptığı açıklamada, Çat belediyesi encümeni İsmail Yıldıztaş'tan 19 Temmuz Pazar gününden bu yana haber alamadıklarını söyledi.

Yıldıztaş'ın nerede olduğuna dair ellerinde henüz net bir bilgi olmadığını ifade eden Yeşilyurt, şöyle konuştu:

"Pazar günü öğlene yakın saatlerde arkadaşımız kendi aracıyla Çat ilçesi Mardo grup köy yolunda seyir halindeyken, önü siyah bir ciple kesilip, götürülüyor. Olayla ilgili net bir bilgi alamadık. Kendisine henüz ulaşamadık. Emniyet güçleri takibini sürdürüyor. Cep telefonu sinyalleri takip ediliyor."

Olayla ilgili Çat Cumhuriyet Başsavcılığının çalışma başlattığı ve yapılan araştırmada Yıldıztaş'ın cep telefonunun en son Muş'un Varto ilçesine bağlı bir köyden sinyal gönderdiği öğrenildi.