Ankara'daki "Büyük Atatürk Koşusu"

ERZURUM (AA) - Erzurumlu atletlerin Büyük Atatürk Koşusu'nda kazandıkları kupalar, Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü Müzesine geldi.Ankara...

ERZURUM (AA) - Erzurumlu atletlerin Büyük Atatürk Koşusu'nda kazandıkları kupalar, Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü Müzesine geldi.

Ankara Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü'nün ev sahipliğinde yapılan ve Türkiye Atletizm Federasyonu'nun desteklediği 10 Kasım Büyük Atatürk Koşusu'nda Erzurumlu atletlerin kazandığı kupalar,  Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü Müzesine geldi.

Kafile Başkanı Nihat Bayburt ile antrenörler Yavuz Bayram, Orhan Güngör, Ali Haydar Kanber ve Tuğçe Korkmaz yönetiminde Ankara'da yapılan yarışlara katılan Erzurumlu atletlerden Ömer Oti lise genç erkeklerde şampiyon olurken, Yavuz Özkan küçük erkeklerde ikincilik kürsüsüne çıkmıştı.

İl Müdürü Fuat Taşkesenligil, elde edilen zaferin büyük bir başarı olduğunu belirterek, "Bu anlamlı kupaları müzemizin baş köşesinde saklayacağız. Dereceye giren tüm sporcularımızı ve onların başarısında emeği geçen antrenörlerimizi kutluyorum" dedi.


  ETİKETLER:

  Atatürk

  ,

  Türkiye

  ,

  Ankara

  ,

  spor

  ,

  genç

  ,

  şampiyon