Aziziye Belediye Başkanı Orhan'ın silahlı saldırıda yaralanması

Aziziye Belediye Başkanı Orhan'ın silahlı saldırıda yaralanması
Aziziye Belediye Başkanı Orhan'ın silahlı saldırıda yaralanması
ERZURUM (AA) - AK Parti Aziziye İlçe Başkanı Ertuğrul Sevüktekin ,Aziziye Belediye Başkanı Muhammed Cevdet Orhan'na yapılan silahlı saldırıyı...

ERZURUM (AA) - AK Parti Aziziye İlçe Başkanı Ertuğrul Sevüktekin ,Aziziye Belediye Başkanı Muhammed Cevdet Orhan'na yapılan silahlı saldırıyı kınadı.

Sevüktekin, yaptığı yazılı açıklamada, silahlı saldırıyı şahsı ve teşkilatı adına kınadığını vurguladı.

Hukuk dışı yollara başvuranlar hiçbir zaman amaçlarına ulaşamayacaklarını ifade eden Sevüktekin, şunları kaydetti:

"Bu tip eylemlerin toplumda asla kabul görmeyeceği bilinmelidir. Saldırı anından sonra derhal titiz bir çalışma başlatarak olayı soruşturan çok değerli emniyet birimlerimize ve tüm adli, idari mercilere teşekkürü borç biliriz. Seçildiği ilk günden Aziziye ilçemizin sorunlarını çözebilmek için gece gündüz demeden çalışan, kapısını çalan herkesi canı gönülden karşılayan, büyük bir kibarlıkla ağırlayan çalışkan dürüst her zaman halkımızın yanında olan başkanımızın ve güzel Aziziyemizin adının böylesine çirkin olaylarla gündeme gelmesi tüm halkımızı derinden üzmüştür. Silahlı saldırıya uğrayan Orhan'a, ailesine ve Aziziye halkına geçmiş olsun dileklerimizi iletir olayın fail ya da faillerinin en kısa sürede gerekli cezayı alacaklarını inancımızın tam olduğunu belirtmek isteriz."