Başkan Orhan, personeliyle kahvaltıda bir araya geldi

Başkan Orhan, personeliyle kahvaltıda bir araya geldi
Başkan Orhan, personeliyle kahvaltıda bir araya geldi
ERZURUM (AA) - Aziziye Belediye Başkanı Muhammed Cevdet Orhan, Fen İşleri Müdürlüğü personeliyle kahvaltı yaparak mesaiye başladı.Fen İşleri...

ERZURUM (AA) - Aziziye Belediye Başkanı Muhammed Cevdet Orhan, Fen İşleri Müdürlüğü personeliyle kahvaltı yaparak mesaiye başladı.

Fen İşleri Müdürlüğü'nde görev yapan personelle mesai öncesi bir araya gelen Başkan Orhan, "Sizler, Aziziye'nin aynasısınız. Belediyemizin halka açılan penceresi, daha güzel ve yaşanabilir bir Aziziye'nin teminatısınız" diyerek işçilere moral verdi.

Başkan Yardımcısı İlhan Umut Aktaş ve Fen İşleri Müdürü Murat Çalmaşur ile birim şefleri ve personellerin katıldığı kahvaltıda işçilerle çorba içen Başkan Orhan, "Fedakarlık örneği sergileyerek gece gündüz demeden ilçemize ve hemşehrilerimize hizmet etmek bizim için ekip olarak bir gurur vesilesidir. Hep birlikte, bir ekip ruhu içerisinde, bu güzel memleketin güzel insanlarına hizmet etmenin onurunu yaşıyoruz. Özverili bir şekilde hemşehrilerimize hizmet eden ekip arkadaşlarımı kutluyorum. Çünkü Aziziye'yi el birliğiyle güzelleştiriyor, yarınlarını birlikte inşa ediyoruz" ifadelerini kullandı.


  ETİKETLER:

  Belediye

  ,

  Kahvaltı

  ,

  Gece

  ,

  başkan

  ,

  hizmet