Başkan Sekmen, Aşkale Belediyespor'u ziyaret etti

Başkan Sekmen, Aşkale Belediyespor'u ziyaret etti
Başkan Sekmen, Aşkale Belediyespor'u ziyaret etti
ERZURUM (AA) - Erzurum Büyükşehir Belediye Başkanı Mehmet Sekmen, Aşkale ilçesinde ziyaretlerde bulundu.Sekmen, yeni sezon hazırlıklarını sürdüren...

ERZURUM (AA) - Erzurum Büyükşehir Belediye Başkanı Mehmet Sekmen, Aşkale ilçesinde ziyaretlerde bulundu.

Sekmen, yeni sezon hazırlıklarını sürdüren Aşkale Belediyespor Klubübüne gelerek, futbolcular ve teknik heyeten takım hakkında bilgi aldı.

Aşkale  Belediyespor'un bu sezon da güzel başarılara imza atacağını ifade eden Sekmen, "Başarı inanmakla başlar. İnanıyorumki güzel bir sezon geçireceğiz. Teknik heyetin, yöneticilerin, taraftarımızın, basınımızın ve bizlerin vereceği desteklerle başarı gelecektir. Bu masanın dört bacağıdır. Dört bacağı da bir araya getirdiğiniz takdirde başarı gerçekleşecektir. Biz bu inançla yola çıkıyoruz. BAL liginde Erzurum'u temsil eden Aşkalemize başarılar diliyorum" dedi.

Aşkale Belediye Başkanı Enver Başaran, Aşkale Belediyespor'un daha iyi noktalara gelceğini belirterek, şunları kaydetti:

"Birbirimize destek vereceğiz. Tabiki işin maddi boyutu da önemli. Bu konuda da üzerimize düşen ne varsa yapılacağından emin olabilirsiniz. Sahada gerisi futbolcu kardeşlerimize kalıyor. Çalıştığınız takdirde bununda başarılaşabileceğinden emin olabilirsiniz. Geçmiş yıllarda Aşkale Belediyespor çatısı altında bunu yaşadık. Bu başarıları tekrar yaşayabileceğimize olan inancımı bir kez daha ifade ediyorum."

Kulüp Başkanı Zafer Alkan da, Sekmen'in ziyaretinden dolayı memnuniyetini dile getirdi.