Başkan Sekmen'den Turgutcan'a ziyaret

Başkan Sekmen'den Turgutcan'a ziyaret
Başkan Sekmen'den Turgutcan'a ziyaret
ERZURUM (AA) - Büyükşehir Belediye Başkanı Mehmet Sekmen, Türk Kızılayı Doğu Anadolu Bölge Başkanı Mithat Turgutcan'ı tedavi gördüğü hastanede...

ERZURUM (AA) - Büyükşehir Belediye Başkanı Mehmet Sekmen, Türk Kızılayı Doğu Anadolu Bölge Başkanı Mithat Turgutcan'ı tedavi gördüğü hastanede ziyaret etti.

Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri Ali Rıza Kiremitci'yle Turgutcan'a geçmiş olsun dileklerini ileten Sekmen, yaptığı açıklamada, Turgutcan'ın, Erzurum için önemli olduğunu söyledi.

Sekmen, "Kendisi Erzurum'un yaşayan tarihidir, gönül adamıdır. Türk Kızılayı bu güzel şahsiyetle adeta bütünleşmiştir. Değerli büyüğümüzün eski sağlığına kavuşması için Yüce Allah'a dua ediyoruz" dedi.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade eden Turgutcan da "Başkanımız Mehmet Sekmen'in yükümlülüğü çok. Ben ne kadar yoğun çalıştığını bizatihi biliyorum. Bu meşguliyetin arasında, bana zaman ayırdığı için kendisine çok müteşekkirim. Sekmen, Türk Kızılayı ve eğitim yuvalarımıza çok büyük ehemmiyet veriyor. Çalışmalarını yakinen takip ediyorum. Başkanımız yurtlarımızın tadilatını üstlendi ve bizleri de ziyadesiyle mutlu etti" ifadelerini kullandı.