Başkan Sekmen'in ilçe ziyaretleri

Başkan Sekmen'in ilçe ziyaretleri
Başkan Sekmen'in ilçe ziyaretleri
ERZURUM (AA) - Büyükşehir Belediye Başkanı Mehmet Sekmen, Pasinler, Horasan, Pazaryolu ve İspir ilçelerinde gezi ve incelemede bulunarak, çalışmalar...

ERZURUM (AA) - Büyükşehir Belediye Başkanı Mehmet Sekmen, Pasinler, Horasan, Pazaryolu ve İspir ilçelerinde gezi ve incelemede bulunarak, çalışmalar hakkında bilgi aldı.

Sekmen, Pasinler ziyaretinde bölücü terör örgütü tarafından silahlı saldırıya uğrayan Pasinler İlçe Emniyet Müdürlüğünü ziyaret ederek, Emniyet Müdürü İbrahim Coşkun ve personeline geçmiş olsun temennisinde bulundu.

Daha sonra Horasan'a geçen Sekmen, İlçe Belediye Başkanı Abdulkadir Aydın ve beraberindekilerle ilçedeki çalışmaları yerinde inceledi.

Çalışmalarla ilgili bilgi alan Sekmen, Horasan Belediye Başkanı Aydın ve ilgili daire başkanlarıyla durum değerlendirmesi yaptı.

Sekmen, Pazaryolu ve İspir'de de bir dizi temasta bulundu. Pazaryolu Belediye Başkanı Recep Kaplan ve kurum yöneticilerinin de bulunduğu ziyarette belediye hizmetlerini denetleyen Sekmen, ilçelerde planlanan bütün işlerin belirlenen tarihlerde tamamlanacağını belirtti.

Sekmen, ilgili kurum yöneticilerine içme suyu, kanalizasyon, alt ve üstyapı ile rekreasyon çalışmalarına hız verilmesi yönünde talimat verdi.