Büyükler Karakucak Türkiye Şampiyonası

Büyükler Karakucak Türkiye Şampiyonası
Büyükler Karakucak Türkiye Şampiyonası
ERZURUM (AA) - Erzurum Büyükşehir Belediyesi Gençlikspor Kulübü güreşçileri, Büyükler Karakucak Türkiye Şampiyonası için Sivas'a gitti.Yarın...

ERZURUM (AA) - Erzurum Büyükşehir Belediyesi Gençlikspor Kulübü güreşçileri, Büyükler Karakucak Türkiye Şampiyonası için Sivas'a gitti.

Yarın düzenlenecek şampiyona için Sivas'a giden, idareci ve antrenörlerin de eşlik ettiği 18 kişilik ekibi, Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreterleri Ünsal Kıraç ve Selami Keskin ile SPOR A.Ş. Genel Müdürü Ahmet Dal uğurladı.

Erzurum Güreş İl Temsilcisi Fahrettin Öztürk, şampiyonada iyi bir derece yapacaklarını ifade ederek, "Erzurum Büyükşehir Belediye Başkanımız Mehmet Sekmen beyin katkılarıyla kurulan güreş takımımız, inşallah şampiyonada iyi derecelerle Erzurum'a dönecek. Her biri ay yıldızlı bayrağımızı Avrupa ve dünya şampiyonalarında dalgalandıran pehlivanlarımız Erzurum'a büyük bir gurur ve onurla dönecekler" dedi.

Aynı zamanda Türkiye Güreş Federasyonu Yönetim Kurulu Üyesi olan Ünsal Kıraç ve Gençlikspor Kulübü Başkanı olan Selami Keskin de sporculara şampiyonlarda başarılar diledi.