Engelliler Haftası

Engelliler Haftası
Engelliler Haftası
ERZURUM (AA) - Pasinler Genç Memur-Sen, Engeliler Haftası dolayısıyla engellilere ve ailelerine ziyaretlerde bulundu.Engellileri evlerinde ve...

ERZURUM (AA) - Pasinler Genç Memur-Sen, Engeliler Haftası dolayısıyla engellilere ve ailelerine ziyaretlerde bulundu.

Engellileri evlerinde ve rehabilitasyon merkezinde ziyaret eden Pasinler Genç Memur-Sen Yönetim Kurulu üyeleri, ziyarette ailelerle ve engelli vatandaşlarla sohbet ederek, çeşitli hediyeler verdi.

Pasinler Genç Memur-Sen İlçe Başkanı Mehmet Ali Yeşil, engelli olmanın bir kusur değil bir imtihan olduğunu dile getirerek, "(Destek Varsa Engel Yoktur) söylemiyle bu yılki haftanın temasını belirledik. Bizler de her zaman engelli kardeşlerimizin yanında olacağız. Gerekli maddi desteği devletimiz vatandaşlarımıza yapmaktadır. Ama asıl olan bu kardeşlerimize ve ailelerine manevi destekte bulunmaktadır. Bu görevde bizlere yani tüm vatandaşlara düşmektedir. Dinimiz bu kardeşlerimizi bizlere yani Müslümanlara emanet etmiştir. Bu bilinçle bu yola çıktık" dedi.

Yapılan ziyaretler neticesinde aileler memnuniyetlerini dile getirerek yapılan maddi ve manevi destek veren herkese teşekkür etti.


  ETİKETLER:

  Sohbet

  ,

  Memur

  ,

  ilçe

  ,

  Memur-Sen

  ,

  zaman

  ,

  genç

  ,

  engelli

  ,

  yönetim