Erzurum Büyükşehir Belediye Başkanı Sekmen, ilçeleri denetledi

ERZURUM (AA) - Erzurum Büyükşehir Belediye Başkanı Mehmet Sekmen, ilçelerde gezi ve inceleme yapıyor.Sekmen, Erzurum Büyükşehir Belediyesi Meclis...

ERZURUM (AA) - Erzurum Büyükşehir Belediye Başkanı Mehmet Sekmen, ilçelerde gezi ve inceleme yapıyor.

Sekmen, Erzurum Büyükşehir Belediyesi Meclis Başkan Vekili Fevzi Polat ve diğer yetkililerle Pasinler ve Köprüköy ilçelerini gezdi.

Pasinler Belediye Başkanı Ünsal Sertoğlu'ndan kurumun çalışmalarıyla ilgili bilgi alan Sekmen, ilçe merkezinde esnafla görüşerek belediye hizmetleriyle ilgili fikir alışverişinde bulundu.

Köprüköy'e geçen Sekmen, Belediye Başkanı Osman Belli ile ilçede yapılan hizmetleri inceledi.

Ziyaretlerinde yerleşim birimlerindeki okulları da gezen Sekmen, eğitim kurumlarının temel ihtiyaçlarının karşılanması sözünü de verdi.

Büyükşehir ve diğer belediyelerin çalışmalarını yerinde denetlediğini ifade eden Sekmen, "Erzurum Büyükşehir Belediyesi, kent merkezi ve ilçelerde yerleşim yerlerinin daha modern bir yapıya kavuşması için gece gündüz çalışıyor. Halkımıza layık oldukları güzel hizmeti sunmak adına yoğun çaba harcıyoruz. İlçelerde proje, yatırım, alt ve üstyapı çalışmalarını denetliyoruz. Hizmetlerin eksik ya da aksayan yönlerini yöre sakinleriyle fikir alışverişi yaparak çözüyoruz" dedi.