Erzurum Büyükşehir Belediyesi Nikah Salonu tamamlandı

Erzurum Büyükşehir Belediyesi Nikah Salonu tamamlandı
Erzurum Büyükşehir Belediyesi Nikah Salonu tamamlandı
ERZURUM (AA) - Erzurum Büyükşehir Belediyesi'nce yapılan nikah salonunun tamamlandığı bildirildi.Erzurum Büyükşehir Belediyesi'nden yapılan yazılı...

ERZURUM (AA) - Erzurum Büyükşehir Belediyesi'nce yapılan nikah salonunun tamamlandığı bildirildi.

Erzurum Büyükşehir Belediyesi'nden yapılan yazılı açıklamada, il genelindeki düğün merasimleri için belediye tarafından hazırlanan Nikah Salonu Projesi'nin tamamlandığı belirtildi.

Olimpiyat Parkı içerisine yapılan nikah salonunun, 190 kişilik kapasiteye sahip olduğu kaydedilen açıklamada, şu ifadelere yer verildi:

"245 bin metrekarelik rekreasyon alanı içerisine kurulan altıgen yapılı nikah salonu, 173 metrekarelik alana inşa edildi. İçerisinde nikah salonu, nikah memuru odası, gelin hazırlık odası ve fuaye alanının bulunduğu yeni mekanın etrafı andezit taşlarla kaplandı. Hemen yanı başında özel dizayn edilen gölet ve süs havuzlarıyla muhteşem bir konsepte sahip olan nikah salonu, özgün mimarisiyle de dikkat çekiyor. Erzurum Büyükşehir Belediyesi Nikah Salonu ve çevresi, izdivaç yapacak olan yeni çiftlerin nikah öncesi fotoğraf ve kamera çekimi yaptırabileceği farklı çekim alanlarını da barındırıyor."