Erzurum Büyükşehir Belediyesi'nden öğrencilere eğitim desteği

Erzurum Büyükşehir Belediyesi'nden öğrencilere eğitim desteği
Erzurum Büyükşehir Belediyesi'nden öğrencilere eğitim desteği
ERZURUM (AA) - Erzurum Büyükşehir Belediyesi Kent Konseyi Gençlik Meclisi, ilçelerde üniversiteye hazırlanan lise son sınıf öğrencilerine eğitim seti...

ERZURUM (AA) - Erzurum Büyükşehir Belediyesi Kent Konseyi Gençlik Meclisi, ilçelerde üniversiteye hazırlanan lise son sınıf öğrencilerine eğitim seti dağıtımlarına devam ediyor.

Büyükşehir Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Daire Başkanlığı tarafından, il genelindeki tüm lise son sınıf öğrencilerine, Türkçe, matematik, edebiyat, geometri, fizik, kimya, biyoloji, tarih, coğrafya, felsefe, din kültürü ve ahlak bilgisi derslerinden oluşan konu anlatımlı üniversiteye hazırlık ders kitapları, soru bankası ve deneme sınavı hediye ediliyor.

Kitapların dağıtımını ise Büyükşehir Belediyesi Kent Konseyi Gençlik Meclisi yöneticileri ve üyeleri yapıyor. Pasinler ilçelerindeki dağıtıma ilçe Belediye Başkanı Ünsal Sertoğlu da katıldı.

Kitap dağıtımı yapılan sınıflarda üniversite adaylarına tavsiyelerde bulunan Sertoğlu, öğrencilere üniversite sınavlarında ve hayatlarında başarılar diledi. Büyükşehir Belediyesi Kent Konseyi Gençlik Meclisi, dağıtımları ay sonuna kadar bitirecek.