"Erzurum Öğrencileriyle Buluşuyor" Projesi

"Erzurum Öğrencileriyle Buluşuyor" Projesi
"Erzurum Öğrencileriyle Buluşuyor" Projesi
ERZURUM (AA) - Büyükşehir Belediyesi'nin "Erzurum Öğrencileriyle Buluşuyor" adlı eğitim projesi kapsamında Uzundere ilçesinden gelen...

ERZURUM (AA) - Büyükşehir Belediyesi'nin "Erzurum Öğrencileriyle Buluşuyor" adlı eğitim projesi kapsamında Uzundere ilçesinden gelen öğrenciler,  Başkan  Mehmet Sekmen'le buluştu.

Uzundere Belediye Başkanı Halis Özsoy ile birlikte şehre gelen çocuklar, Erzurum'da tiyatroyla tanıştı. Çocuklar ayrıca, Palandöken Kayak Merkezi ve Xanadu Snow White Oteli'ni de gezdi.

Öğrencilerle buluşan ve onlara çeşitli hediyeler veren Büyükşehir Belediye Başkanı Sekmen, yaptığı açıklamada, projenin önemine dikkat çekerek, "Erzurum İl Milli Eğitim Müdürlüğü'nün de desteğiyle gerçekleşen sosyal projemizde il ve ilçelerde öğrenim gören çocuklarla bir araya geliyoruz. Çocuklarımız proje kapsamında tiyatro ve sinemayla buluşup, şehrin tarihi mekanlarını geziyor. Eğitim ve öğretim sezonu boyunca devam edecek olan proje kapsamında inşallah il genelinde sinema ve tiyatro izlemeyen öğrencimiz kalmayacak" dedi.