Erzurum'da karate eğitim semineri düzenlendi

Erzurum'da karate eğitim semineri düzenlendi
Erzurum'da karate eğitim semineri düzenlendi
ERZURUM (AA) - Erzurum'da Karate Eğitim Semineri ve Kurtuluş Kupası Karate Müsabakaları yapıldı. Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü (GHSİM) ile...

ERZURUM (AA) - Erzurum'da Karate Eğitim Semineri ve Kurtuluş Kupası Karate Müsabakaları yapıldı. 

Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü (GHSİM) ile Türkiye Karate Federasyonu Erzurum İl Temsilciliği tarafından Yakutiye Spor Salonunda düzenlenen etkinliğe 500 sporcu katıldı. Sporcuların aynı anda gösteri yaptığı Karate Eğitim Semineri sonrası Erzurum'un düşman işgalinden kurtuluşunun yıl dönümü anısına Kurtuluş Kupası Karate Müsabakaları gerçekleşti.

Daha sonra Türkiye Karate Federasyonu'nun 2015 yılı faaliyet programında yer alan Karate Eğitim Seminerine katılan ve başarılı olan karatecilere, katılım belgeleri verildi.

Katılım belgelerini alan karatecilerin coşkusuna aileleri de ortak oldu.

Programa Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Fuat Taşkesenligil, Beden Eğitimi ve Spor Yüksekokulu Müdürü Prof. Dr. Mustafa Atasever, GHSİM İdari İşler Şube Müdürü Bülent Tilkidöğen, Palandöken Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürü Köksal Kaçmaz, Türk-İş Bölge Temsilcisi Yusuf Gökçan, Karate İl Temsilcisi Ahmet Çelebi ve çok sayıda davetli katıldı.


  ETİKETLER:

  Türkiye

  ,

  spor

  ,

  ilçe

  ,

  eğitim

  ,

  ,

  Gösteri

  ,

  katılım

  ,

  2015