Erzurum'da klimalı otobüs bekleme salonu yapıldı

Erzurum'da klimalı otobüs bekleme salonu yapıldı
Erzurum'da klimalı otobüs bekleme salonu yapıldı
ERZURUM (AA) - Erzurum Büyükşehir Belediyesi tarafından, otobüs bekleyen yolcuların soğuktan etkilenmemesi için İstasyon Mahallesi'nde Havalimanı...

ERZURUM (AA) - Erzurum Büyükşehir Belediyesi tarafından, otobüs bekleyen yolcuların soğuktan etkilenmemesi için İstasyon Mahallesi'nde Havalimanı Yolcu Bekleme Salonu yapıldı.

Genel Sekreter Yardımcısı Ünsal Kıraç, yaptığı açıklamada, önemli bir sorunu çözüme kavuşturduklarını belirterek, vatandaşın memnuniyeti için ulaşımda her türlü yeniliği takip ettiklerini ifade etti.

Havalimanına gidecek yolcuların soğuk hava ve kar yağışından olumsuz etkilenmemesi için böyle bir çalışma yaptıklarının altını çizen Kıraç, tespit edilen sorunları çözüme kavuşturduklarını belirtti.

Belediye olarak hizmet odaklı çalıştıklarının altını çizen Kıraç, şunları kaydetti:

"Erzurum Büyükşehir Belediyesi olarak daha büyük hizmetlere imzamızı atacağız. Vatandaş burada bir-1,5 saat boyunca eksi 30 derecede beklerken, şimdi günlük gazetesini okuyarak, çayını yudumlayarak kaloriferli bir ortamda otobüsün hareket saatini bekliyor. Dönüşen, değişen, gelişen Erzurum'a hep birlikte katkı sunacağız. Aynı zamanda havaalanına yolcu taşıyan otobüslerimizi de yeniledik. Dört yeni otobüsümüzü havaalanı servisi için hizmete aldık."

Havaalanı Yolcu Bekleme Salonu'nda klima, günlük gazeteler, ücretsiz çay servisi hizmeti olduğu bildirildi.