Erzurum'da "Masa Tenisi Kurumlar Ligi"

ERZURUM (AA) - Valilik öncülüğünde Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü ile Masa Tenisi İl Temsilciliği tarafından, "Masa Tenisi Kurumlar Ligi"...

ERZURUM (AA) - Valilik öncülüğünde Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü ile Masa Tenisi İl Temsilciliği tarafından, "Masa Tenisi Kurumlar Ligi" düzenlenecek.

Turnuva ile ilgili teknik toplantı Masa Tenisi İl Temsilcisi Ali Durmuş başkanlığında, Yakutiye Spor Salonu'nda yapıldı.

Durmuş, yaptığı açıklamada, 2014-2015 sezonu 4. Kurum ve Kuruluşlararası Masa Tenisi Ligi  için teknik toplantı yaptıklarını belirterek, turnuvaya  20 kurumun katılacağını ifade etti.

Durmuş, "Bu yıl 4.'sünü düzenleyeceğimiz lig ile kurumlar arasında, tanışmayı, kaynaşmayı, birlik ve beraberliği sağlamayı amaçlıyoruz. Dereceye giren takımlar 13. Kurum ve Kuruluşlar Türkiye Şampiyonası'nda Erzurum'u temsil edecek. 2013-2014 sezonunda  İzmir 'in Çeşme ilçesinde düzenlenen 12. Kurum ve Kuruluşlar Türkiye Şampiyonası'nda ilimizi temsil eden İl Emniyet Müdürlüğü masa tenisi takımı 1. grupta Türkiye 3.'sü olmuştu" dedi.