Erzurum'da ulaşıma ramazan düzenlemesi

Erzurum'da ulaşıma ramazan düzenlemesi
Erzurum'da ulaşıma ramazan düzenlemesi
ERZURUM (AA) - Erzurum Büyükşehir Belediyesi, ramazan ayında ulaşım sıkıntı yaşanmaması için bazı güzergahlara ek sefer bıraktı.Belediye Başkanı...

ERZURUM (AA) - Erzurum  Büyükşehir Belediyesi, ramazan ayında ulaşım sıkıntı yaşanmaması için bazı güzergahlara ek sefer bıraktı.

Belediye Başkanı Mehmet Sekmen, yaptığı açıklamada, belediye ve halk otobüsleri ile minibüslerin ramazan ayı boyunca gece yarısına kadar sefer yapacağını belirtti.

Vatandaşların mağdur olmamaları için bu ay süresince seferlerin uzatıldığını ve belirli güzergahlara ek seferler konulduğunu ifade eden Sekmen, "Ramazan ayı boyunca belediyemiz tarafından Havuzbaşı Kent Meydanı'nda etkinlikler düzenleniyor ve il genelinde çeşitli programlar organize ediliyor. Halkımızın bunlara katılabilmesi ve ramazan akşamlarında ziyaretlerde bulunmalarını dikkate alarak otobüs ve minibüs seferlerimizi gece yarısına kadar uzattık" dedi.

Öte yandan, Büyükşehir Belediyesi Ulaşım Daire Başkanlığı tarafından bu ay süresince otobüs ve minibüslerin kalkış saatlerinde de düzenlemeler yapıldı.