Eski İçişleri Bakanı Ala:

Eski İçişleri Bakanı Ala:
Eski İçişleri Bakanı Ala:
- "Türkiye önemli bir aşamada, etrafımızdaki gelişmeleri hep birlikte yaşıyoruz, o bakımdan milletimizin bu tarihi dönüm noktasında olan bitenden en az etkilenmesi ya da hiç etkilenmemesi için yoluna çok iyi bir biçimde devam etmesi için elimizden geleni yapacağız"

ERZURUM (AA) - Eski İçişleri Bakanı ve AK Parti Erzurum Milletvekili Efkan Ala, Türkiye 'nin önemli bir aşamada olduğunu belirterek, "Milletimizin bu tarihi dönüm noktasında olan bitenden en az etkilenmesi ya da hiç etkilenmemesi için yoluna çok iyi bir biçimde devam etmesi için elimizden geleni yapacağız" dedi.

Çeşitli ziyaret ve temaslarda bulunmak üzere Erzurum'a gelen Ala, havalimanında gazetecilere yaptığı açıklamada, seçim sonuçlarının millete ve memlekete hayırlı olması temennisinde bulunarak, halkın teveccühüne layık olmaya çalışacaklarını belirtti.

Partisinin yetkili kurullarında istişareler yapıldığını anlatan Ala, "Biz Türkiye'nin güçlü bir istikrarla ve güçlü bir hükümetle tek başına yola devam etmesini arzu ediyorduk ama milletimizin takdiri başımızın üstünedir" dedi.

Ala, aldıkları oyların hakkını verebilmek için çalıştıklarını vurgulayarak, "Memleketimiz için milletimiz için en iyi olanı ve bize teveccüh etmiş kardeşlerimizin, vatandaşlarımızın, hemşehrilerimizin oylarının hakkını verebilmek için en güzel olanı yapmaya gayret ediyoruz" diye konuştu. 

Türkiye'nin önemli bir dönemden geçtiğine işaret eden Ala, şunları söyledi:

"Türkiye önemli bir aşamada, etrafımızdaki gelişmeleri hep birlikte yaşıyoruz, o bakımdan milletimizin bu tarihi dönüm noktasında olan bitenden en az etkilenmesi ya da hiç etkilenmemesi için yoluna çok iyi bir biçimde devam etmesi için elimizden geleni yapacağız. Allah hayırlı uğurlu etsin hepimize."