Eski İçişleri Bakanı Ala:

Eski İçişleri Bakanı Ala:
Eski İçişleri Bakanı Ala:
- "Seçimden sonra çeşitli tavırlar ortaya kondu. Biz sizin menfaatinize olmayan hiçbir şeyin içinde olmayız. Sizin için en iyi olan ne varsa biz onun peşindeyiz"

ERZURUM (AA) - Eski İçişleri Bakanı ve AK Parti Erzurum Milletvekili Efkan Ala, seçimden sonra çeşitli tavırlar ortaya konduğunu belirterek, "Biz sizin menfaatinize olmayan hiçbir şeyin içinde olmayız. Sizin için en iyi olan ne varsa biz onun peşindeyiz" dedi.

Seçimlerde verdikleri desteklerden dolayı Olur ve Şenkaya ilçelerine teşekkür ziyaretinde bulunan Ala, Erzurum Büyükşehir Belediyesince Oltu Belediyesi Efkan Ala Kültürevi'nin bahçesinde düzenlenen iftar programına katıldı.

Ala, burada yaptığı konuşmada, herkesin Kadir Gecesi'ni ve Ramazan Bayramı'nı kutlayarak, verilen desteklerden dolayı teşekkür etti.

Milletin kendilerine temsil etme yetkisi verdiğini vurgulayan Ala, şunları kaydetti:

"Sizler, Türkiye 'nin istikametinin her zaman arkasında durdunuz. Ne zaman memleketi en öncelikli düşünen bir hareket ortaya çıktıysa sizler destekçi oldunuz. Sizin içinizden birisi olarak bunun gururunu taşıyorum. Sizden aldığım yetkiyi hakkıyla yerine getirme gayreti içinde olacağım. İnşallah size karşı mahcup olmam. Biz memleket için sizden aldığımız yetkinin gereğini yapmaya çalışıyoruz. 'Memleketimize, milletimize halel gelmesin' diye sizin yetkinizi yerine getiriyoruz."

Ala, "Seçimden sonra çeşitli tavırlar ortaya kondu. Biz sizin menfaatinize olmayan hiçbir şeyin içinde olmayız. Sizin için en iyi olan ne varsa biz onun peşindeyiz" diye konuştu.

Türkiye'nin kalkınması, gelişmesi ve İslam coğrafyasına örnek olmasını sağlayacak çalışmalar içinde olacaklarını vurgulayan Ala, sandıkta verilen mesajı hiç unutmadan çalışacaklarını sözlerine ekledi.