ETSO'da İcra Kurulları belli oldu

ETSO'da İcra Kurulları belli oldu
ETSO'da İcra Kurulları belli oldu
ERZURUM (AA) - Erzurum Ticaret ve Sanayi Odası (ETSO) Genç Girişimciler Kurulu (GGK) ve Kadın Girişimciler Kurulu'nun (KGK) yeni icra kurulları,...

ERZURUM (AA) - Erzurum Ticaret ve Sanayi Odası (ETSO) Genç  Girişimciler Kurulu (GGK) ve Kadın Girişimciler Kurulu'nun (KGK) yeni icra kurulları, yapılan seçimle belirlendi.

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliğinin (TOBB) 2012 yılında yaptığı mevzuat değişikliğinin ardından ikinci kez yapılan GGK ve KGK genel kurulları, ETSO Genel Sekreteri Harun Delibaş gözetiminde gerçekleştirildi.

ETSO Meclis Salonu ve Yönetim Kurulu Salonunda kurulan sandıklarda oy kullanan kadın ve genç girişimciler, oylarıyla yeni icra kurullarını belirledi.

Yapılan seçim sonucunda, Haktan Ömeroğlu, Fatih Yücelik, Cüneyt Güvenli, Mustafa Akal, Yavuz Kocaman, Selim Turan, Erdem Selçuk, Abdulhadi Çintımar, Altan Arslan, Alper Demir ve Abdullah Samancı, ETSO adına Genç Girişimciler Kurulu İcra Komitesinde yer aldı.

Kadın girişimcilerde ise Sevgi Yılmaz, Funda Murçak, Derya Saatçioğlu, Dilşah Çollak, Fatma Canan Uçar, Gülsin Özyıldız, Işıl Bedirhanoğlu, Merve Aksoy, Mine Çelik, Nilgün Özdemir, Nurdan Ceyhan ve Özgül Oğuz, Kadın Girişimciler Kurulu İcra Komitesinde ETSO'yu temsil edecek.

Genç Girişimciler Kurulu'nun 17 kişilik İcra Komitesinde, ETSO'dan 11 üye, Erzurum Ticaret Borsasından (ETB) 2, Pasinler Ticaret ve Sanayi Odasından (PTSO) 1, Oltu Ticaret ve Sanayi Odasından  (OTSO) 1 üye ile ETSO'dan biri yönetim kurulu üyesi olmak üzere 2 doğal üye yer alıyor.

Aynı şekilde, Kadın Girişimciler Kurulunun 17 kişilik İcra Komitesi de 12 ETSO, 2 ETB, 1 PTSO üyesi ile biri yönetim kurulu üyesi olmak üzere ETSO'dan 2 doğal üyesinden oluşuyor.

Genç ve Kadın Girişimciler kurullarının icra komiteleri, 1 hafta içerisinde toplanarak görev bölümü yapacak.


  ETİKETLER:

  Seçim

  ,

  Türkiye

  ,

  Fatih

  ,

  tobb

  ,

  Kadın

  ,

  sanayi

  ,

  genç

  ,

  yönetim

  ,

  oy