Gazeteciler Konfederasyonu yönetimi Erzurum'da

Gazeteciler Konfederasyonu yönetimi Erzurum'da
Gazeteciler Konfederasyonu yönetimi Erzurum'da
ERZURUM (AA) - Yönetim Kurulu toplantısı için Erzurum'a gelen Gazeteciler Konfederasyonu heyeti, Vali Ahmet Altıparmak ve Büyükşehir Belediye Başkanı...

ERZURUM (AA) - Yönetim Kurulu toplantısı için Erzurum'a gelen Gazeteciler Konfederasyonu heyeti, Vali Ahmet Altıparmak ve Büyükşehir Belediye Başkanı Mehmet Sekmen'i ziyaret etti.

Akdeniz, Doğu Anadolu , Ege, Güneydoğu Anadolu, İç Anadolu, Karadeniz, Marmara ve Medya İhtisas Gazeteci Dernekleri Federasyonları'nın bir araya gelerek güç birliği yaptıkları Gazeteciler Konfederasyonu Yönetim Kurulu, Erzurum'a geldi.

Gazeteciler Konfederasyonu Genel Başkanı Nuri Kolaylı, Genel Başkan Vekili ve Doğu Anadolu Gazeteciler Federasyonu Başkanı Feridun Fazıl Özsoy ile yönetim kurulu üyeleri, Erzurum'un tarihi ve kültürel mekanlarını gezdi.

Vali Altıparmak'ı makamında ziyaret eden Kolaylı, Gazeteciler Konfederasyonu olarak Türkiye 'nin bütün bölgelerinde Başkanlar Kurulu'nu toplayarak gazetecilerin sorunlarını tartıştıklarını ve çözüm önerileri getirdiklerini belirtti.

Heyet daha sonra Erzurum Büyükşehir Belediye Başkanı Mehmet Sekmen'e ziyarette bulundu.