Gençlerden Eski Bakan Ala için destek platformu

Gençlerden Eski Bakan Ala için destek platformu
Gençlerden Eski Bakan Ala için destek platformu
- Eski İçişleri Bakanı Efkan Ala'ya seçimde destek vermek için memleketi Oltu'da gençler platform oluşturdu

ERZURUM (AA) -  Eski İçişleri Bakanı Efkan Ala'ya, 7 Haziran Milletvekili Genel Seçimi'ndeki çalışmalarında destek için memleketi Oltu'da gençler platform oluşturdu.

Yeni Vizyon 2071 Derneği ve Osmanlı Ocakları'nın önderliğinde kurulan platformun, Oltu Kaymakamlığı Toplum Merkezi'nde düzenlenen toplantısında konuşan AK  Parti İlçe Teşkilat üyesi Emrah Ceylan, tek sesin hiçbir şey ifade etmeyeceğini belirterek, " Genç yürekler bir araya gelerek önce bölgesinde, sonra da Türkiye genelinde yankı uyandıracak çalışmalara imza atmalıdır" dedi.

Biz bu platformu seçim öncesi Oltu'nun bir evladı olan Efkan Ala'nın ilçeden alnı ak, yüzde 90 seviyesinin üzerinde bir oy ile Ankara 'ya göndermek istediklerini anlatan Ceylan, "Bu platform çok güzel işler yapacak. Haziran ayında yapılacak seçimleri ile sınırlı kalmayacak. Sıkıntısı olan her bir arkadaşımızın çözemediği sorunlarını çözmek için kuruldu. Hem Yeni Vizyon 2071 Derneği, hemde Osmanlı Ocakları'ndaki yetkili arkadaşlar, sizin sıkıntılarınızın çözümünden sorumludur. Bunun teminatı biziz ve bizler sizin için buradayız" diye konuştu.

Yeni Vizyon 2071 Derneği Başkanı Hikmet Şahin ve Osmanlı Ocakları Başkanı Ömer Faruk Osanmaz'ın da birer selamlama konuşması yaptığı toplantı, seçim çalışmaları hakkında gençlerin bilgilendirilmesinin ardından sona erdi.