Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü personeline kalite belgesi

Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü personeline kalite belgesi
Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü personeline kalite belgesi
ERZURUM (AA) - Erzurum Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü personeli, kalite yönetim eğitimi başarı sertifikalarını aldı.KUDAKA'nın...

ERZURUM (AA) - Erzurum Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü personeli, kalite yönetim eğitimi başarı sertifikalarını aldı.

KUDAKA'nın destekleriyle ISO 9001:2008 kalite yönetim belgesi eğitimine katılan Erzurum Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü'nden 60 personele sertifikaları verildi.

Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü toplantı salonunda gerçekleşen sertifika töreninde konuşan Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Fuat Taşkesenligil, ISO 9001:2008 kalite yönetim belgesinin önemli olduğunu ifade ederek, "Ar-Ge birimimizin KUDAKA'ya sunduğu proje başarılı bulundu. Bu bağlamda KUDAKA'nın teknik desteği ile biz personelimize bu eğitimin verilmesini sağladık. 60 personelimiz bu eğitim kursuna katıldı. Artık, Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü spor tesislerini TSE kalitesine yükseltip, uluslararası organizasyonlara ev sahipliği yapmak içinde rakiplerine fark atacağız. Bu belge takım ve ekip ruhu için çok önemli olacak" diye konuştu.

Taşkesenliğil, kursu başarı ile bitiren kursiyerleri tebrik ederek sertifikalarını dağıttı.


  ETİKETLER:

  spor

  ,

  Proje

  ,

  Ar-Ge

  ,

  belge

  ,

  eğitim

  ,

  yönetim