"Gençlik Merkezleri Tanıtım Günleri"

"Gençlik Merkezleri Tanıtım Günleri"
"Gençlik Merkezleri Tanıtım Günleri"
ERZURUM (AA) - Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü (GHSİM) Palandöken Gençlik Merkezi'nin, Ankara'da düzenlenen "Gençlik Merkezleri Tanıtım...

ERZURUM (AA) - Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü (GHSİM) Palandöken Gençlik Merkezi'nin, Ankara 'da düzenlenen "Gençlik Merkezleri Tanıtım Günleri"nde açtığı standın büyük ilgi gördüğü bildirildi.

Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğünden yapılan yazılı açıklamada, Gençlik ve Spor Bakanlığı Gençlik Hizmetleri Genel Müdürlüğü tarafından düzenlenen etkinlik kapsamında 81 ilden gelen görevlilerin stant açtığı anımsatıldı.

Açıklamada, Erzurum GHSİM Palandöken Gençlik Merkezi'nin de 10 kişilik ekiple açtığı ve el sanatları, kültürel eserlerinin yanı sıra Oltu taşı ürünlerin sergilendiği standın katılımcılardan yoğun ilgi gördüğü belirtildi.

Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Fuat Taşkesenligil ile Gençlik Merkezleri Müdürü Köksal Kaçmaz'ın da hazır bulunduğu standın, Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç , Gençlik Hizmetleri Genel Müdürü Sinan Aksu ile Gençlik ve Spor Bakanlığı Gençlik Hizmetleri Genel Müdürlüğü Daire Başkanı Rahmi Aksoy tarafından gezildiği kaydedildi.