Genel seçime doğru

Genel seçime doğru
Genel seçime doğru
ERZURUM (AA) - AK Parti Erzurum Milletvekili adayı Zehra Taşkesenlioğlu, seçim kampanyası kapsamında Yakutiye ilçesinde ziyaretlerde bulundu.İl...

ERZURUM (AA) - AK  Parti Erzurum Milletvekili adayı Zehra Taşkesenlioğlu, seçim kampanyası kapsamında Yakutiye ilçesinde ziyaretlerde bulundu.

İl olarak partisinin ilçe teşkilatını ziyaret eden Taşkesenlioğlu, Yakutiye esnafı ile görüşmeler yaptı.

Esnafların sıkıntılarını dinleyen Taşkesenlioğlu, yaptığı görüşmelerde, ihtiyaç dahilinde şikayetlere çözüm üretilebileceğini belirterek, "Erzurum kendisiyle barışacak. Esnafla birlikte çalışıp Erzurum ekonomisini geliştireceğiz. Seçildikten sonra daha fazla birlikte olacağız. Sıkıntıların dinlenmesi için bir ofis açacağız ve halkla ilişkiler departmanını kuracağız. Vatandaşlar gelemezlerse dahi buraya sorunlarını iletecekler. Buradan sorunlar bana ulaşacak. Doğruları halktan öğreneceğiz. Temel yatırımlar bitti bundan sonra hep birlikte Türkiye 'yi kalkındıracağız. Kendi toprağıma kendi vatandaşıma hizmet etmek istiyorum" diye konuştu.

Haziran seçiminin öneminin büyük olduğunu ifade eden Taşkesenlioğlu, dış güçlerin Türkiye'nin gelişmesini engelleyerek, bu huzuru ve büyümeyi bozmak istediklerini dile getirdi.


  ETİKETLER:

  Seçim

  ,

  Türkiye

  ,

  Parti

  ,

  ilçe

  ,

  hizmet

  ,

  milletvekili