Genel seçime doğru

Genel seçime doğru
Genel seçime doğru
ERZURUM (AA) - AK Parti Erzurum Milletvekili ve milletvekili adayı Adnan Yılmaz seçim çalışmalarını Aziziye ilçesinde sürdürdü.AK Parti ilçe...

ERZURUM (AA) - AK  Parti Erzurum Milletvekili ve milletvekili adayı Adnan Yılmaz seçim çalışmalarını Aziziye ilçesinde sürdürdü.

AK Parti ilçe teşkilatını ziyaret eden Yılmaz, yaptığı açıklamada, yerel seçimler ve cumhurbaşkanlığı seçimlerindeki çalışmalarından dolayı partililere teşekkür ederek, 7 Haziran'da hedeflerinin 6'da 6 olduğunu söyledi. 

Yılmaz, daha sona Aziziye  Belediye Başkanı Muhammed Cevdet Orhan ve partililerle Yenice, Özbek, Sakalıkesik, Adaçay, Tınazlı ve Söğütlü mahallelerini ziyaret ederek vatandaşları dinledi.

Milletvekili genel seçimlerinin Kurtuluş Savaşı gibi tarihi bir önemi olduğunu ifade eden Yılmaz, milletin üzerinde egemen olmaya, ülkeyi demokrasi dışı saldırılarla yıpratmaya çalışarak Türkiye 'yi eski günlere döndürmek isteyenlerin AK Parti'ye karşı açıkça bir savaş içerisinde olduğunu dile getirdi.

Yılmaz, ziyaretleri sırasında kendisine ilgi gösteren vatandaşlara teşekkür ederken, çocuklara ise çeşitli hediyeler dağıttı.