Genel seçime doğru

Genel seçime doğru
Genel seçime doğru
ERZURUM (AA) - AK Parti Erzurum milletvekili adayı Adnan Yılmaz, seçim çalışmaları kapsamında Köprüköy ilçesinde ziyaretlerde bulundu.Yılmaz, il...

ERZURUM (AA) - AK Parti Erzurum milletvekili adayı Adnan Yılmaz, seçim çalışmaları kapsamında Köprüköy ilçesinde ziyaretlerde bulundu.

Yılmaz, il yönetim kurulu ve meclis üyeleriyle AK Parti Köprüköy İlçe Başkanlığı'nda partililerle bir araya gelerek çalışmaları değerlendirdi.

İlçe merkezi ve mahallelerde de vatandaşlarla bir araya gelen Yılmaz, Meclis'te bir kişi olarak değil, takım halinde Erzurumlu'nun sesi olacaklarını söyledi. 

Köprüköy Kaymakamı Muhammet Ali Çatalbaş'ı makamında ziyaret eden Yılmaz, daha sonra Ilıcasu Mahallesine gitti.

Mahallelinin istek ve sorunlarını not alan Yılmaz, sorunların giderilmesi için gerekli özveriyi göstereceğine söz verdi.

Annesinin memleketi olan Örentaş Mahallesi'ni ziyaret eden Yılmaz, burada mahalle muhtarının evinde vatandaşlarla bir araya geldi.

Bir dönem bu mahallede yaşadığını ve her adımda anılarının tazelendiğini söyleyen Yılmaz, "Kırsal alt yapıyı geliştirmek ve kalkınmayı sağlamak amacıyla çeşitli projeler geliştirdik. Cumhuriyet tarihimizin en büyük kırsal altyapı hamlesini başlattık. Önümüzdeki dönemde tarım ve hayvancılık projelerinin yanı sıra doğal ve kültürel kaynak potansiyeli yüksek yörelerde, kırsal turizmin alt yapısını geliştireceğiz" dedi.

Daha sonra Ortaklar, Yeşilöz, Savatlı, Esendere mahallelerinde de temaslarda bulunan Yılmaz, 7 Haziran seçimleri için destek istedi.