Genel seçime doğru

Genel seçime doğru
Genel seçime doğru
ERZURUM (AA) - AK Parti Erzurum milletvekili adayı Zafer Tarıkdaroğlu, seçim çalışmaları kapsamında Şükrüpaşa Mahallesi'nde esnaf ziyaretinde...

ERZURUM (AA) - AK Parti Erzurum milletvekili adayı Zafer Tarıkdaroğlu, seçim çalışmaları kapsamında Şükrüpaşa Mahallesi'nde esnaf ziyaretinde bulundu.

Vatandaşların istek ve şikayetlerini dinleyen Tarıkdaroğlu, kendisine yöneltilen soruları cevapladı. Taksici esnafıyla da buluşan Tarıkdaroğlu taksicilere, Dolmuş Taksi Projesi hakkındaki fikirlerini sordu.

Cumhuriyet Caddesi'nde  AK Parti standına gelerek vatandaşlarla bir süre sohbet eden Tarıkdaroğlu, AK Parti'nin projelerinden bahsetti.

Tarıkdaroğlu, "Başkaları gelir burada konuşur, biz ise yaparız. Bugünlerde vatandaşlarımızın da çok sevdiği bu sloganı sürekli duyar olduk" diye konuştu.

Daha sonra Yakutiye Belediye Başkanı Ali Korkut ile Gürpınar Mahallesi'ni ziyaret eden Tarıkdaroğlu, AK Parti kazandıkça halkın kazandığını, yeni anayasanın hazırlanmasıyla utanç anayasasının tarihe karışacağını dile getirdi.