Genel seçime doğru

Genel seçime doğru
Genel seçime doğru
ERZURUM (AA) - Seçim çalışmalarını kent merkezinde sürdüren AK Parti Erzurum milletvekili adayı Zafer Tarıkdaroğlu, 112 Acil Ambulans Merkezi ve...

ERZURUM (AA) - Seçim çalışmalarını kent merkezinde sürdüren AK Parti Erzurum milletvekili adayı Zafer Tarıkdaroğlu, 112 Acil Ambulans Merkezi ve Kızılay Kan Merkezi Bölge Koordinatörlüğü'nü ziyaret etti.

Acil servis çalışanlarının kendisini Sağlık Bakanlığı müşavirliği döneminden tanıdığı Tarıkdaroğlu, çalışanlarla sohbet ederek sorunlarını dinledi.

Çalışmalarını Yıldızkent ve TOKİ'de esnaf ziyaretleri yaparak sürdüren Tarıkdaroğlu, buradan Veteriner Kontrol Enstitüsü Müdürlüğü'ne geçti.

Kurum yetkilileri ve çalışanlarla bir araya gelen Tarıkdaroğlu, çalışmalar hakkında bilgi aldı.

Daha sonra Palandöken İlçe Gıda, Tarım ve Hayvancılık Müdürlüğü'nü ziyaret eden Tarıkdaroğlu, burada yaptığı konuşmada, "Bu anayasayı değiştireceğiz. Bu anayasa bizi temsil etmiyor. Bu anayasa bu milletin birliğini, bütünlüğünü, beraberliğini, kardeşliğini, değerlerini, milli birliğini, hassasiyetlerini, hasretini temsil etmiyor. Çok önemli bir seçime gidiyoruz. Hedeflerimiz, ideallerimiz var" dedi.