Genel seçime doğru

Genel seçime doğru
Genel seçime doğru
ERZURUM (AA) - Seçim çalışmaları kapsamında il merkezinde Gez ve İstasyon mahallelerinde esnaf ve ev ziyaretlerinde bulunan AK Parti Erzurum...

ERZURUM (AA) - Seçim çalışmaları kapsamında il merkezinde Gez ve İstasyon mahallelerinde esnaf ve ev ziyaretlerinde bulunan AK Parti Erzurum milletvekili Adayı Zehra Taşkesenlioğlu, daha sonra Köprüköy ilçesini ziyaret etti.

Vatandaşlardan 7 Haziran seçimleri için destek isteyen Taşkesenlioğlu, "Hep birlikte Türkiye 'yiz. Bizi bizden ayırmaya kimsenin gücü yetmez. 'Hiç kimsenin kimseden üstünlüğü olmaz' dedik. Her vatandaşı hizmette eşit gördük" dedi. 

İlçede, Eğilmez, Buğdaylı, Emre, Yağan, Ağcaşar ve Yukarı Kızılca mahallelerini ziyaret eden Taşkesenlioğlu, mahalle sakinleri ile bir araya gelip sohbet etti.

Vatandaşlara AK Parti hükümetleri döneminde yapılan hizmetleri anlatan Taşkesenlioğlu, "Köprüköy'de 10 yıl önce sağlık ocağı bir hayalken, şimdi tam donanımlı hastane var. Erzurum'da Cumhuriyet Caddesi'nde aydınlatma, alt ve üst yapı gibi sorunlar yoksa burada da sıkıntı olmayacak. Hiç kimsenin diğerinden farkı yok" diye konuştu.

Vatandaşlardan gelen talepleri not alan Taşkesenlioğlu, engelli bir vatandaşa da akülü araba hediye etti.