Göztepe'de yeni sezon hazırlıkları

Göztepe'de yeni sezon hazırlıkları
Göztepe'de yeni sezon hazırlıkları
- Teknik direktör Diyadin: "Özellikle forvet hattını güçlü yapmak, bizi hedefe taşıyacak oyuncuları Göztepe'ye kazandırmak istiyoruz"

ERZURUM (AA) - Göztepe Teknik Direktörü Metin Diyadin, forvet hattını güçlendirmeyi ve hedeflerine ulaşmak için gereken oyuncuları takıma kazandırmak istediklerini söyledi. 

Yeni sezon hazırlıklarını Erzurum'da sürdüren PTT 1. Lig ekiplerinden Göztepe'de futbolcuların, laktat testi ve kan değeri ölçümü yapıldı.

Teknik direktör Metin Diyadin, AA muhabirine yaptığı açıklamada, Erzurum'un gerçek anlamda iyi bir kamp merkezi olduğunu söyledi.

Kamp çalışmalarının gayet iyi gittiğini belirten Diyadin, "İlk kez Erzurum'a geldik ama iklim, otel şartları ve saha imkanları açısından çok iyi bir yer. Bu anlamda önümüzdeki yıllarda daha fazla takımın kamp için buraya geleceğini düşünüyorum. Rahat bir kamp ortamı var. Çok memnunuz" dedi.

Metin Diyadin, Göztepe'nin geçen sezonu şampiyon olarak tamamladığını ve iskelet kadroyu koruduğunu vurguladı. Yeni sezon için de transferler yaptıklarını belirten Diyadin, şunları kaydetti:

"Geçen sene şampiyon olan kadrodan yaklaşık yüzde 50 oyuncuyu takımda tuttuk. Bunun üzerine de bazı oyuncuları katarak, 24-25 kişilik bir kadro yapmayı hedefliyoruz. Bu doğrultuda çalışıyoruz. Buradaki amacımız çok değil az ama öz oyuncu kazandırmak. Kolay değil tabi süreç alan bir çalışma. Özellikle forvet hattını güçlü yapmak, bizi hedefe taşıyacak oyuncuları Göztepe'ye kazandırmak istiyoruz. Bunun için çalışmalarımız sürüyor."