Gürcistan'da Erzurum tanıtıldı

Gürcistan'da Erzurum tanıtıldı
Gürcistan'da Erzurum tanıtıldı
ERZURUM (AA) - Gürcistan'ın başkenti Tiflis'te gerçekleştirilen fuarda Erzurum tanıtıldı.Erzurum Büyükşehir Belediyesi'nden yapılan yazılı...

ERZURUM (AA) - Gürcistan'ın başkenti Tiflis'te gerçekleştirilen fuarda Erzurum tanıtıldı.

Erzurum Büyükşehir Belediyesi'nden yapılan yazılı açıklamada, 12 ülkenin katılımıyla gerçekleştirilen EXPO Georgia Fuarı'na, Doğu Anadolu İhracatçılar Birliği katıldı.

Fuarda, Gürcü vatandaşlar ve yabancı adamlarına, Erzurum'daki yatırım imkanları ve Yüksek İrtifa Kamp Merkezi hakkında bilgi verildi.

Davetlilere ise kentin tanıtım videosu ve broşürleri dağıtıldı.

Büyükşehir Belediyesi Başkanlık makamı asistanlarından Ömer Faruk Avcı, yaptığı açıklamada, kentin tarihi, turistik ve kültürel zenginliklerini fuarda anlattıklarını söyledi.

Kış turizmi ve yatırım konusunda da bilgi veren Avcı, şunları kaydetti:

"Gürcistan'da gerçekleştirilen fuarda, kentimizin tanıtımını yaptık, belediyemizin çalışmalarını anlattık. Birçok ülkeden fuara katılan iş adamlarına, Erzurum'daki yatırım imkanlarını ve arsa tahsisi konusunda belediyemizin sunacağı olanakları anlattık. Başkanımız Mehmet Sekmen'in müteşebbisler için öngördüğü yatırım imkanlarını katılımcılara anlattık. Yüksek İrtifa Kamp Merkezi'miz hakkında da kendilerine bilgiler verdik. Tercümanlar vasıtasıyla hemen hemen tüm katılımcılarla görüşme fırsatı bulduk."


  ETİKETLER:

  Anadolu

  ,

  Yatırım

  ,

  Arsa

  ,

  kış

  ,

  ,

  Büyükşehir