Horasan esnafından polise ziyaret

Horasan esnafından polise ziyaret
Horasan esnafından polise ziyaret
ERZURUM (AA) - Horasan İlçesinde, bir gurup esnaf İlçe emniyet Müdürlüğünü ziyaret etti.Emniyet personeline tatlı ikramında bulunan esnaf, her zaman...

ERZURUM (AA) - Horasan İlçesinde, bir gurup esnaf İlçe emniyet Müdürlüğünü ziyaret etti.

Emniyet personeline tatlı ikramında bulunan esnaf, her zaman onların yanlarında yer aldıklarını ve görevlerinde başarılar dileğinde bulundu.

Esnaflardan Cevat Adıyman, burada yaptığı konuşmada, ilçenin huzur ve güvenliği için gece gündüz demeden çalışan emniyet personeline teşekkür etti.

Asker ve polisin kendileri için çok kıymetli olduğunu ifade eden Adıyman, "Terör ve ihanetin artığı şu günlerde, Horasan ilçesinde faaliyet gösteren esnaflar olarak terörü lanetliyoruz.  Her zaman polisimizin yanındayız yanında olmaya da devam edeceğiz. Ayrıca birkaç gündür  ilçemizde  esnaflara ait işyerlerinde hırsızlık yapan bir çeteyi başarılı bir operasyonla yakalayan ve adliyeye sevk eden  polislerle teşekkür ederiz" diye konuştu.

İlçe Emniyet Müdürü Yaşar Görgün de esnafın ziyaretinin kendileri için çok değerli olduğunu ve moral ve motivasyonlarına katkı sağladığını kaydetti.