İçişleri Bakanı Altınok, Erzurum'da

İçişleri Bakanı Altınok, Erzurum'da
İçişleri Bakanı Altınok, Erzurum'da
- Altınok, polis memurunun düğününde nikah şahitliğini yaptı, evlilik cüzdanını geline verdi

ERZURUM (AA) -  İçişleri Bakanı Selami Altınok, Erzurum'da bir polis memurunun düğününde nikah şahitliği yaptı. 

Altınok, Erzurum Valiliğini ziyaretinin ardından beraberindeki Emniyet Genel Müdürü Celalettin Lekesiz, İçişleri Bakanlığı Müsteşar Yardımcısı Mehmet Tekinarslan ile kentte bir düğün salonuna gitti.

Emniyet Müdürlüğü Devlet Büyüklerini Koruma Şube Müdürlüğünde görevli polis memuru Bülent Özbilgin ile Zeynep Usta çiftinin düğün merasimine katılan Altınok, Vali Ahmet Altıparmak ile nikah şahitliği yaptı. Evlilik cüzdanını geline veren Altınok, çifte cumhuriyet altını taktı. 

Altınok, yaptığı konuşmada, 15 gün önce kente geldiğinde polis memuruna düğün merasimine katılacağı konusunda söz verdiğini söyledi.

Burada olmaktan mutluluk duyduğunu ifade eden Altınok, şöyle devam etti:

"İmkanım olması durumunda düğüne katılmak istediğimi söyledim. Bana davetiyeyi de verdi. Allah nasip etti biz de Muş'tan sonra Erzurum'daki programı sıkıştırıp buraya geldik. Bu kardeşlerimin ömür boyu mutlu olmalarını diliyorum. Allah mesut bahtiyar etsin. Huzurlu bir aile nasip etsin. Zaman zaman sıkıntılar ve mutluluklar olacak. Bu sıkıntılı anlarında da mutluluklarını hatırlayarak birbirlerine tahammül etmeyi Allah nasip etsin."