Karla mücadele ekiplerine tatlı ikramı

Karla mücadele ekiplerine tatlı ikramı
Karla mücadele ekiplerine tatlı ikramı
ERZURUM (AA) - Erzurum'da, kapalı köy yollarını açmak için sıfırın altında 20 derecede çalışan karla mücadele ekiplerine, Büyükşehir Belediyesi Fen...

ERZURUM (AA) - Erzurum'da, kapalı köy yollarını açmak için sıfırın altında 20 derecede çalışan karla mücadele ekiplerine, Büyükşehir Belediyesi Fen İşleri Daire  Başkanı Zafer Aynalı tatlı ikram etti.

Kar yağışının ardından aralıksız çalışan karla mücadele ekiplerine tatlı ikram eden Aynalı, yaptığı açıklamada, başarılı çalışmaların sonucu bin 490 köy yolunu ulaşıma açtıklarını ve kentte sadece 10 köy yolunun kapalı olduğunu söyledi.

Bu 10 köy yolunun ise tipi nedeniyle ulaşıma kapandığını kaydeden Aynalı, ekiplerin şehre yağan karı kaldırmak ve şehir dışına taşımak için fedakarca çalıştığını belirtti.

Aynalı, "Moral ve motivasyon olarak ekiplerimizin yanında olduğumuzu gösterdik. Yaklaşık 300 kişilik bir ekiple 70 iş makinesiyle karla mücadele çalışmalarını sürdürüyoruz. Arkadaşlarımız aslında daha çok şey hak ediyor ama tatlıyı içlerini ısıtabilmek için dağıttık" dedi.


  ETİKETLER:

  Motivasyon

  ,

  Daire

  ,

  Köy

  ,

  ,

  Büyükşehir

  ,

  kar