Kısa Kulvar Sürat Pateni Dünya Kupası'nın ardından

Kısa Kulvar Sürat Pateni Dünya Kupası'nın ardından
Kısa Kulvar Sürat Pateni Dünya Kupası'nın ardından
ERZURUM (AA) - Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Fuat Taşkesenligil, Kısa Kulvar Sürat Pateni Dünya Kupası müsabakalarında tribünleri dolduran...

ERZURUM (AA) - Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Fuat Taşkesenligil, Kısa Kulvar Sürat Pateni Dünya Kupası müsabakalarında tribünleri dolduran seyircilere teşekkür etti.

Taşkesenligil, Uluslararası Buz Pateni Federasyonu (ISU) ve Türkiye Buz Pateni Federasyonu tarafından Erzurum'da düzenlenen Kısa Kulvar Sürat Pateni Dünya Kupası 6. Ayak Yarışları'nın başarılı şekilde tamamlandığını belirtti.

Yarışlara ilginin yoğun olmasının ISU ve Türkiye Buz Pateni Federasyonu yöneticilerini mutlu ettiğini ifade eden Taşkesenligil, "Erzurum olarak bir organizasyonu daha gururla bitirmenin mutluluğunu yaşıyoruz. Tesisimizde 24 saat kesintisiz görev alan tüm personelimizi kutluyorum" ifadesini kullandı.

Short Track Dünya Şampiyonası'na katılan 18 ülkeden 160 sporcu, antrenör ve idarecilerinin kentten memnun ayrıldığını vurgulayan Taşkesenligil, şunları kaydetti:

"ISU'nun tüm yetkilileri bize memnuniyetini dile getirerek, teşekkür ettiler. Bu bizi gururlandırdı. İnşallah bundan sonra da ilimize verilecek olan dev organizasyonlara en güzel şekilde ev sahipliği yaparız. Üç gün boyunca 2 bin kişilik Palandöken Buz Pateni Salonu'nun tribünlerini dolduran ve destek veren tüm Erzurum halkına teşekkür ediyoruz. Bu organizasyonun güzel bir ambiyansta geçmesinde onların emeği çok büyük. Organizasyona Erzurum halkı büyük bir katkıda bulunmuştur."


  ETİKETLER:

  Dünya

  ,

  Türkiye

  ,

  spor

  ,

  dünya kupası