Kurban Bayramı kutlanıyor

Kurban Bayramı kutlanıyor
Kurban Bayramı kutlanıyor
ERZURUM (AA) - AK Parti Erzurum İl Başkanlığı, Kurbanı Bayramı dolayısıyla bayramlaşma programı düzenlendi.AK Parti il teşkilatı, Palandöken...

ERZURUM (AA) - AK Parti Erzurum İl Başkanlığı, Kurbanı Bayramı dolayısıyla bayramlaşma programı düzenlendi.

AK Parti il teşkilatı, Palandöken Belediyesi Çeçenistan Çay Bahçesinde düzenlenen programla bayramlaştı. 

Eski Sağlık Bakanı AK Parti 1. Sıra Erzurum Milletvekili adayı Recep Akdağ, bayramlaşma programında yaptığı konuşmada, yaklaşan 1 Kasım seçimine işaret ederek, partililerden Erzurum'un ve Türkiye 'nin geleceği için omuz omuza vermelerini istedi.

Gelinen noktada herkese tek tek iş düştüğünü belirten Akdağ, "Erzurum'da büyük bir muvaffakıyeti birlikte yakalayacağız, 35 günlük bir süremiz var, bunu en verimli biçimde kullanacağız. Allah'ın izniyle AK Parti bayrağını Türkiye'de göklerin en yükseğine birlikte taşıyacağız" diye konuştu. 

Akdağ, Mina'da yaşanan faciaya da değinerek, "Mina'dan gelen haberle de hepimiz çok sarsıldık, onlar hayırlı bir iş için hac farizasını yerine getirmek için hacca giden kardeşlerimizdi. Gerçekten tablo hepimizin yüreğini yaktı. Orada hayatını kaybedenlere Allah'tan rahmet, yaralı kardeşlerime de acil şifalar temenni ediyorum" dedi.