MHP Erzurum İl Başkanı Anatepe'ye ziyaret

MHP Erzurum İl Başkanı Anatepe'ye ziyaret
MHP Erzurum İl Başkanı Anatepe'ye ziyaret
ERZURUM (AA) - Aziziye Belediye Başkanı Muhammed Cevdet Orhan, MHP Erzurum İl Başkanı Ahmet Anatepe'yi ziyaret etti.Aziziye Belediyesinin MHP'li...

ERZURUM (AA) - Aziziye Belediye Başkanı Muhammed Cevdet Orhan, MHP Erzurum İl Başkanı Ahmet Anatepe'yi ziyaret etti.

Aziziye Belediyesinin MHP'li Meclis Üyesi Muhsin Sefiloğlu ile MHP Erzurum İl Başkanlığını ziyaret eden Orhan, Anatepe, yönetim kurulu üyeleri ve Yakutiye İlçe Başkanı İbrahim Dumlu ile görüştü.

Bir süre önce yapılan seçimle il başkanlığı görevine gelen Anatepe ve yönetimine başarı dileyen Orhan, AK  Parti 'den seçilmiş bir belediye başkanı olarak parti ayrımı gözetmeksizin, ilçenin her köşesine hizmet götürmek gayretinde olduklarını ifade etti.

Yapıcı her eleştiriye olduğu gibi Aziziye'nin gelişmesi ve güzelleşmesi adına yapılacak her öneriye kapılarının açık olduğunu belirten Orhan, şöyle konuştu:

"Hepimizin ortak paydası Erzurum'un sosyo ekonomik kalkınması, şehircilik açısından gelişmesidir. Bu konuda gayretlerimiz sürüyor. Seçim dönemlerinde yaşanan tatlı rekabetin ardından, parti ayrımı gözetmeksizin tüm hemşehrilerimizi sevgiyle, muhabbetle kucaklıyoruz. İlçemizi ve şehrimizi layık olduğu yere taşımak için el ve gönül birliği içinde çalışıyoruz."

Anatepe de Orhan'a ziyareti için teşekkür ederek, Erzurum sevdası paydasında birleştiklerini ifade etti.