Narman MYO'da mezuniyet töreni

Narman MYO'da mezuniyet töreni
Narman MYO'da mezuniyet töreni
ERZURUM (AA) - Atatürk Üniversitesi Narman Meslek Yüksek Okulu'nda (MYO) mezuniyet töreni düzenlendi.Narman MYO'nun Spor Salonu'nda düzenlenen...

ERZURUM (AA) - Atatürk Üniversitesi Narman Meslek Yüksek Okulu'nda (MYO) mezuniyet töreni düzenlendi.

Narman MYO'nun Spor Salonu'nda düzenlenen törene, Narman Kaymakamı Murat Eren, Belediye Başkanı Yücel Ahmet İşleyen, Narman MYO Kurucu Müdürü Prof. Dr. Bahattin Düzgün, Narman MYO Müdürü Doç. Dr. Ercan Çelik katıldı.

Çelik, törende yaptığı konuşmada, Atatürk Üniversitesi Narman MYO olarak bir eğitim -öğretim yılını daha başarılı ve huzurlu bir şekilde idrak etmiş olmanın mutluluğunu yaşadıklarını söyledi.

Ülke için eğitimin önemini anlatan Çelik, şunları kaydetti:

 "Ülkemiz için eğitimin önemini anlamak, bu tabloyu iyi analiz etmekle mümkündür. Cumhuriyetimizin kuruluş yıllarındaki muasır medeniyet hedefine ülkemizin her köşesinden sunduğumuz katkılar tarihin her döneminde takdirle anılacaktır. Bu bizim ülkemize ve siz değerli öğrencilerimize olan borcumuzun bir tezahürüdür. İnsanlığın var olduğu günden bu güne kadar hemen her aşamada derin anlamları olan eğitim ve öğretim, günümüzde ulusların bir yarışı olarak nefes kesen bir mücadele arenasına dönüşmüştür."

Törende, okulu birincilikle bitiren Ezgi Harmanlı, öğrenciler adına bir konuşma yaptı.

Konuşmaların ardından öğrencilere plaket, başarı belgesi ile mezuniyet belgeleri verildi.

Program pasta kesiminin ardından sona erdi.