Narmanspor'a destek çağrısı

Narmanspor'a destek çağrısı
Narmanspor'a destek çağrısı
ERZURUM (AA) - Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü (GHSİM) Fuat Taşkesenligil, Narmanspor'un amatör spor branşlarında ve kış sporlarında önemli bir...

ERZURUM (AA) - Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü (GHSİM) Fuat Taşkesenligil, Narmanspor'un amatör spor branşlarında ve kış sporlarında önemli bir misyon yüklendiğini belirterek, takımın hafta sonu oynayacağı buz hokeyi maçı için seyircileri tribüne davet etti.

Yeşil beyazlı kulübün fahri destekçileri arasında yer alan Ceza ve Tevkif Evleri Genel Müdür Yardımcısı Burhanettin Eser ile Hüseyin Turgut Eğitim Merkezi Müdürü Ünal Bingül'e spora verdikleri desteklerden dolayı tebrik eden Taşkesenligil, Narmanspor kulübü yönetimini, özverili ve fedakar çalışmalarından dolayı kutladı.

Taşkesenligil, "Narmanspor gerçekten buz sporlarında önemli bir misyon yüklenmiştir. Buz hokeyinde Büyükşehir Belediyespor ve bünyemizdeki Gençlikspor Kulübü ile ilimizi temsil etmektedir. Bu tablo bizim için gurur kaynağıdır" dedi.

Ankara Üniversitesi ve Milenyumspor ile karşılaşacak Narmanspor Bayan ile deplasmana gidecek olan Büyükşehir Belediyespor buz hokeyi takımlarına başarı dileyen Taşkesenligil, Erzurumluları takıma desteğe davet etti.