Oltu'da "Aynı Çınarın Dalıyız, Aynı Bayrağın Alıyız Projesi"

Oltu'da "Aynı Çınarın Dalıyız, Aynı Bayrağın Alıyız Projesi"
Oltu'da "Aynı Çınarın Dalıyız, Aynı Bayrağın Alıyız Projesi"
ERZURUM (AA) - Oltu Yeni Vizyon 2071 Derneği tarafından hazırlanan ve uygulanmaya başlanan "Aynı Çınarın Dalıyız, Aynı Bayrağın Alıyız Projesi"nin...

ERZURUM (AA) - Oltu Yeni Vizyon 2071 Derneği tarafından hazırlanan ve uygulanmaya başlanan "Aynı Çınarın Dalıyız, Aynı Bayrağın Alıyız Projesi"nin tanıtımı gerçekleştirildi.

Oltu Kaymakamlığı Toplum Merkezi'nde gerçekleştirilen tanıtım toplantısında konuşan dernek başkanı Hikmet Şahin, toplumun bütün kesimlerine ve özellikle de gençlere yönelik sosyal , kültürel ve sportif faaliyetlerde bulunmak amacıyla 2014 yılında derneklerinin kurulduğunu söyledi.

Bu amaç doğrultusunda faaliyetlerini sürdürdüklerini belirten Şahin, şöyle konuştu:

"Sosyal, kültürel ve sportif faaliyetler kapsamında derneğimiz tarafından, birçok organizasyonlar yapıldı. Projeler hazırlandı ve bir kısım faaliyetler yürütüldü. Bundan sonra da bu faaliyetler hız kesmeden devam edecektir. Bu projemiz kapsamında da gençlere yönelik sosyal ve kültürel aktiviteler yer alacak. Proje kapsamında yapılacak faaliyetlerle yöremizin sosyal ve kültürel hayatına canlılık kazandırılmasının yanı sıra milli birlik ve bütünlüğümüze de katkı sağlanması öncelikli olarak hedeflenmiştir."

 


  ETİKETLER:

  Proje

  ,

  toplum

  ,

  sosyal

  ,

  Birlik