Pasinler Kaymakamı Ada, başarılı sporcuları tebrik etti

Pasinler Kaymakamı Ada, başarılı sporcuları tebrik etti
Pasinler Kaymakamı Ada, başarılı sporcuları tebrik etti
ERZURUM (AA) - Pasinler Kaymakamı Ali Ada, Isparta'da düzenlenen Türkiye Kicboks Şampiyonası'nda dereceye giren Pasinler kickboks takımını makamında...

ERZURUM (AA) - Pasinler Kaymakamı Ali Ada, Isparta'da düzenlenen  Türkiye Kicboks Şampiyonası'nda dereceye giren Pasinler kickboks takımını makamında kabul ederek, tebrik etti.

Kaymakam Ada, takımı şampiyonadaki başarısından dolayı tebrik ederek, "İlçede spora vermiş olduğumuz desteğin ardından sporcu gençlerimizin başarılı bir şekilde dönmesi bizleri fazlasıyla mutlu etmiştir. Başarıyı her zaman ödüllendirmeye çalıştık. İlçemizde bir dalda değil, sporun her dalında başarılı bir ilçe olmak için sporculara desteklerimiz devam edecek" dedi.

Takımın antrenörü Tamer Çam ise İlçe Kaymakamı Ada'nın desteğiyle Isparta'da düzenlenen Türkiye Şampiyonası'na katıldıklarını ifade etti.

İki sporcularının şampiyonada başarı göstererek ikinci ve üçüncü olduğunu anlatan Çam, başarının kendilerini gururlandırdığını belirterek, Kaymakam Ada'ya teşekkür etti.


  ETİKETLER:

  Türkiye

  ,

  Isparta

  ,

  Kaymakam

  ,

  ilçe

  ,

  zaman