Sağlık Bakanı Müezzinoğlu Erzurum'da

Sağlık Bakanı Müezzinoğlu Erzurum'da
Sağlık Bakanı Müezzinoğlu Erzurum'da
ERZURUM (AA) - Sağlık Bakanı Mehmet Müezzinoğlu, Erzurum Büyükşehir Belediyesini ile Atatürk Üniversitesi Araştırma Hastanesi'ni ziyaret etti.Cuma...

ERZURUM (AA) - Sağlık Bakanı Mehmet Müezzinoğlu, Erzurum Büyükşehir Belediyesini ile  Atatürk Üniversitesi Araştırma Hastanesi'ni ziyaret etti.

Cuma namazını Ulu Cami'de kılan Müezzinoğlu, Vali Ahmet Altıparmak, Büyükşehir Belediye Başkanı Mehmet Sekmen, AK Parti Erzurum Milletvekili Zehra Taşkesenlioğlu ve öteki yetkililerle bir restoranda yemek yedi.

Daha sonra Büyükşehir Belediyesini ziyaret eden Müezzinoğlu, burada şeref defterini imzaladıktan sonra Başkan Sekmen'den belediyenin çalışmaları hakkında bilgi aldı.

Müezzinoğlu, beraber siyaset yaptığı Sekmen'i, Büyükşehir Belediye Başkanı olarak görmenin kendisini mutlu ettiğini belirterek, "Sekmen'in siyasi birikimi, enerjik duruşu, vizyonuyla Erzurum'a çok şey katacağını düşünüyorum" dedi.

Atatürk Üniversitesi Araştırma Hastanesine giden Müezzinoğlu, Hınıs ilçesinde devriye görevi sırasında zırhlı aracın devrilmesi sonucu yaralanan polis memurlarını ve polikliniklerdeki hastaları ziyaret ederek "geçmiş olsun" dileklerini sundu.