Şampiyon boksörlerden Taşkesenligil'e ziyaret

Şampiyon boksörlerden Taşkesenligil'e ziyaret
Şampiyon boksörlerden Taşkesenligil'e ziyaret
ERZURUM (AA) - İstanbul'daki Uluslararası Ahmet Cömert Boks Turnuvası'nda şampiyon ve madalya kazanan sporcular, Erzurum Gençlik Hizmetleri ve Spor...

ERZURUM (AA) - İstanbul'daki Uluslararası Ahmet Cömert Boks Turnuvası'nda şampiyon ve madalya kazanan sporcular, Erzurum Gençlik Hizmetleri ve Spor Müdürlüğü'nü (GHSİM) ziyaret etti.

Yolsporlu sporculardan 81 kiloda altın kazanan Furkan Medetoğlu, 75 kiloda gümüş madalya alan Yunus Emre Batman  ve bronz madalya alan Adem Uzun ile antrenör Cahit Himoğlu, Boks İl Temsilcisi Kemalettin Yentimur, İl Müdürü Fuat Taşkesenligil'i makamında ziyaret etti.

Bu başarının Erzurum'un sporu adına gurur verici gelişme olduğunu belirten Taşkesenligil, "Benim sizlerden isteğim başarılı sporculuğunuzun yanında derslerinizin de iyi olması ve alttan gelen gençliğe ahlaki yönden örnek teşkil etmenizdir. Bu anlamda size ve sizlerin antrenörlüğünü yapan Cahit Himoğlu hocamıza güveniyoruz" dedi.

 Boks İl Temsilcisi Kemalettin Yentimur da Yolspor'un eskiden beri milli takıma sporcu verme geleneğini sürdürdüğünü dile getirdi.

Taşkesenligil, daha sonra boksörlere çeşitli hediyeler verdi.