Tarihi Çobandede Köprüsü'nde iftar

Tarihi Çobandede Köprüsü'nde iftar
Tarihi Çobandede Köprüsü'nde iftar
ERZURUM (AA) - Erzurum Gençlik Hizmetleri Spor İl Müdürlüğü (GHSİM) ile gönüllü gençlerin ortak projesiyle Erzurum'daki tarihi Çobandede Köprüsü'nde...

ERZURUM (AA) - Erzurum Gençlik Hizmetleri Spor İl Müdürlüğü (GHSİM) ile gönüllü gençlerin ortak projesiyle Erzurum'daki tarihi Çobandede Köprüsü'nde iftar yemeği verildi.

Erzurum'un en önemli tarihi eserlerinden biri olarak Köprüköy ilçesinde yer alan bin yıllık geçmişe sahip köprüde düzenlenen iftar yemeğine Erzurum Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Fuat Taşkesenligil, Palandöken İlçe Müdürü Köksal Kaçmaz, Gençlik Merkezleri Koordinatörü Müdürü Zülküf Yılmaz, Yakutiye ve Palandöken gençlik merkezleri liderleri ile yabancı öğrenciler katıldı.

Kur'an-ı Kerim tilaveti ile başlayan programda konuşan GHSİM Müdürü Taşkesenligil, "Tarihe tanıklık ediyoruz. Bin yıla yaklaşan tarihi ile bize kucak açan ve dimdik ayakta duran bu önemli tarihi mekanla, iftihar duyup, iftarımızı açıyoruz. Bundan daha büyük bir mutluluk olabilir mi? Bu akşamki iftar yemeğine katılan herkesi kutluyorum. İnşallah, bu etkinliği geleneksel hale getiririz" dedi.

Taşkesenligil, programın düzenlenmesinde emeği geçenlere teşekkür etti.


  ETİKETLER:

  Kur'an-ı Kerim

  ,

  spor

  ,

  ilçe

  ,

  iftar