Tartıştığı babasını baltayla yaralamıştı

Tartıştığı babasını baltayla yaralamıştı
Tartıştığı babasını baltayla yaralamıştı
- Erzurum'da tartıştığı babasını baltayla yaraladıktan sonra kendisini eve kilitleyen kişiyi özel harekat polisi evin kapısını kırarak dışarı çıkardı

ERZURUM (AA) - Erzurum'da tartıştığı babasını baltayla yaraladıktan sonra kendisini eve kilitleyen kişi, evin kapısı kırılarak dışarı çıkarıldı.

Polis ekipleri, Palandöken ilçesi Abdurahmangazi Mahallesi'ndeki bir apartmanda tartıştığı babası Halil C'yi bıçak ve baltayla yaraladıktan sonra kendisini eve kilitleyen Ekrem C'yi dışarı çıkması için gün boyu ikna etmeye çalıştı.

Telefonla yapılan görüşmelere rağmen ikna olmayan Ekrem C'yi evden çıkarmak için özel harekat polisleri apartman önünde önlem aldı.

Olay yerine sağlık görevlileri ve AFAD ekiplerinin sevk edilmesinin ardından polisler, 8 saat süren bekleyişin ardından kapıyı kırarak içeri girdi.

Yoğun güvenlik önlemleri altında binadan çıkarılan Ekrem C, ambulansla  Atatürk Üniversitesi Yakutiye Araştırma Hastanesi'ne kaldırıldı.

Vücudunun çeşitli yerlerinden yaralandığı görülen Ekrem C'nin müdahale sırasında polise balta ve bıçak attığı öğrenildi.

Ekrem C, sabah saatlerinde tartıştığı babası Halil C'yi bıçak ve baltayla yaraladıktan sonra kendisini eve kilitlemişti.