Taşkesenligil, milli boksörlere başarı diledi

Taşkesenligil, milli boksörlere başarı diledi
Taşkesenligil, milli boksörlere başarı diledi
ERZURUM (AA) - Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Fuat Taşkesenligil, dünya şampiyonası öncesi Erzurum'da kampa giren Yıldız Erkekler Boks Milli...

ERZURUM (AA) - Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Fuat Taşkesenligil, dünya şampiyonası öncesi Erzurum'da kampa giren Yıldız Erkekler Boks Milli Takımı'na başarı dileğinde bulundu.

Taşkesenligil,  Rusya 'da yapılacak olan Yıldızlar Dünya Boks Şampiyonası öncesinde Erzurum'da kampa alınan 28 kişilik kafileyi kabul etti.

Erzurum Palandökenspor'un Avrupa üçüncüsü sporcusu Ahmet Otcu ile Palandöken Gençlikspor'dan İbrahim Hakkı Gezer'in de yer aldığı milli takıma başarı dileğinde bulunan Taşkesenligil, "Sizlerin Türk bayrağını dalgalandırmanız ve İstiklal Marşı'mızı okutmanız bizlere gurur veriyor. Sizlerin başarılı sporcu olmanızın yanı sıra, dinine ve ahlaki değerlerine de bağlı gençler olarak yetişmeniz en büyük arzumuzdur. Çünkü sizler spora yeni başlayacak olan çocuklara da iyi birer örnek olacaksınız" diye konuştu.

Başantrenör Gürkan Sönmez de verilen destek dolayısıyla teşekkür ederek, "Hazırlık kampımız çok iyi bir ortamda geçiyor. Artık tüm gücümüzle dünya şampiyonasına odaklanmış durumdayız" ifadesini kullandı.


  ETİKETLER:

  Dünya

  ,

  Rusya

  ,

  spor

  ,

  Avrupa