Taşkesenligil, spor il temsilcileriyle buluştu

Taşkesenligil, spor il temsilcileriyle buluştu
Taşkesenligil, spor il temsilcileriyle buluştu
ERZURUM (AA) - Erzurum Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü (GHSİM) Fuat Taşkesenligil, spor branşları il temsilcilerinin sorunlarını...

ERZURUM (AA) - Erzurum Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü (GHSİM) Fuat Taşkesenligil, spor branşları il temsilcilerinin sorunlarını dinledi.

Palandöken Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürü Köksal Kaçmaz, GHSİM Spor Şube Müdür Vekili Yunus Aras ile İshak Alaserhat'ın da katıldığı toplantının ardından açıklama yapan Taşkesenligil, sporda yeni bir seferberlik ilan ettiklerini ve Erzurum'da spor adına yeni bir miladın başladığını belirtti.

İl temsilcilerinin yapacakları icraatlara ve organizasyonlara her türlü desteği vereceklerini anlatan Taşkesenligil, bütün spor branşlarında Erzurum'un öncü bir kent olması için gayret sarf edeceklerini söyledi.

Devletin Erzurum'a kazandırdığı spor tesislerinde daha çok milli sporcu yetişeceğini vurgulayan Taşkesenligil, bu konuda antranörlere önemli görevler düştüğünü kaydetti. 

Spor il temsilcileri de  toplantıdan duydukları memnuniyeti dile getirerek, toplantı sayesinde birbirleri ile tanışma şansı yakaladıklarını ve ortak bir masada tartışma imkanı bulduklarını ifade etti.


  ETİKETLER:

  spor

  ,

  İlan

  ,

  ilçe

  ,

  kent

  ,

  açıklama