TFF'den Başkan Sekmen'e Plaket

TFF'den Başkan Sekmen'e Plaket
TFF'den Başkan Sekmen'e Plaket
ERZURUM (AA) - Türkiye Futbol Federasyonu (TFF) Milli Takım Erzurum Bölge Antrenörü Kemal Coşkun ve TFF Futbol Okulları Antrenörü Alpaslan Topçu,...

ERZURUM (AA) -  Türkiye Futbol Federasyonu (TFF) Milli Takım Erzurum Bölge Antrenörü Kemal Coşkun ve TFF Futbol Okulları Antrenörü Alpaslan Topçu, Erzurum Büyükşehir Belediye Başkanı Mehmet Sekmen'e, spora ve sporcuya sunduğu katkıdan dolayı teşekkür plaketi verdi.

Erzurum Yüksek İrtifa Kamp Merkezi'nde yapılacak olan 12 UEFA Antrenör Kursu, 2 Futbol Köyü, UEFA Bayan Antrenör Kursu, Bayan A Milli Takım Hazırlık Kampı ve Erzurum'da yapılacak olan Bayanlar Avrupa Şampiyonası Grup Eleme Türkiye-Hırvatistan futbol müsabakalarına sunduğu katkıdan ötürü Sekmen'e teşekkür eden Coşkun ve Topçu, Başkan  Sekmen sayesinde Erzurum'un sporda zirveye ulaştığını ifade etti.

Yüksek İrtifa Kamp Merkezi'nde bu yıl Süper Lig, 1. ve  2. Lig ile yurtdışından çok sayıda futbol takımını ağırladıklarını ve kampların eylül ayına kadar devam edeceğini aktaran Sekmen de Yüksek İrtifa Kamp Merkezi'ndeki sahaların sayısınında artacağını, böylece daha fazla takımın kamp yapma imkanına kavuşacağını belirtti.