Türk Polis Teşkilatının 170. kuruluş yıl dönümü

Türk Polis Teşkilatının 170. kuruluş yıl dönümü
Türk Polis Teşkilatının 170. kuruluş yıl dönümü
ERZURUM (AA) - Türk Polis Teşkilatının 170. kuruluş yıl dönümü dolayasıyla Erzurum Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü çeşitli etkinlikler...

ERZURUM (AA) - Türk Polis Teşkilatının 170. kuruluş yıl dönümü dolayasıyla Erzurum Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü çeşitli etkinlikler düzenledi.

Erzurum GHSİM, Emniyet Müdürlüğü ve güreş il temsilciliği tarafından organize edilen güreşlere 100'ü aşkın minik ve yıldız pehlivan katıldı.

Palandöken Spor Salonu'nda düzenlenen güreşleri Erzurum Büyükşehir Belediye Başkanı Mehmet Sekmen, Emniyet Müdürü Kamil Karabörk, Yakutiye Kaymakamı Ahmet Katırcı, Palandöken Kaymakamı Gürbüz Karakuş, Erzurum GHSİM Müdürü Fuat Taşkesenligil, ilçe müdürleri Suat Yılmaz, Köksal Kaçmaz, eski Avrupa şampiyonu Reşit Karabacak, Güreş İl Temsilcisi Fahrettin Ertürk ile çok sayıda davetli izledi.

Güreşçiler madalya kazanmak için kıyasıya mücadele etti. Nefes kesen müsabakaların ardından ilk üçe giren güreşçilere madalya ve çeşitli ödüller verildi.

-Masa tenisi

Erzurum Emniyet Müdürlüğü, GHSİM ve Masa Tenisi İl Temsilciliği tarafından geleneksel olarak düzenlenen polis haftası masa tenisi müsabakaları ilgi gördü.

Polis Meslek Yüksek Okulu Spor Salonu'nda masa tenisi turnuvası minikler, yıldızlar, gençler kategorilerinde ferdi olarak yapıldı. Turnuvaya, 314 lisanslı sporcu katıldı.

Turnuvada dereceye giren sporcuları Erzurum İl Emniyet Müdürü Kamil Karabörk altınla ödüllendirdi.

Erzurum Emniyet Müdürü Kamil Karabörk ile Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Fuat Taşkesenligil de turnuvanın sonunda gösteri maçı yaptı.